Podsumowanie miesiąca na Instagramie #Kwiecień

Blog lifestylowy Katarzyna Raiter-Łuksza Kreujerzeczywistosc.com

Nadszedł maj, a mój ukochany kwiecień niestety dobiegł końca. Mimo że, trwa majówka to udało mi się znaleźć chwilę, aby przygotować drugi z serii post z podsumowaniem najciekawszych i najpopularniejszych zdarzeń, opublikowanych w ostatnim miesiącu na moim Instagramie.

W kwietniu na blogu dowiedzieliście się, dlaczego to mój ulubiony miesiąc w roku, ale także mogliście przeczytać mój spis najważniejszych wniosków i myśli na 28 urodziny. Cieszę się, że tak Wielu z Was jest ze mną na Instagramie, ale dla osób, które nie przekonały się do tej społecznościówki, już po raz drugi przygotowałam podsumowanie. Instagram to niewątpliwie jedna z moich największych zajawek, dlatego tak chętnie publikuję tam zdjęcia, video i krótkie relacje.

Weekend w Krakowie 

W pierwszy weekend kwietnia brałam udział w Targach LNE w Krakowie. Robię co w mojej mocy, aby trzymać się diety, dlatego i na targach nie zabrakło pudełek z przygotowanymi wcześniej daniami. Można? Można!

Kwiecień na siłowni 

Na siłowni treningi idą pełną parą, a ja jak co miesiąc nie mogłam się powstrzymać od pyknięcia selfika w szatni. W końcu sądząc po liczbie lajków, to Wasz ulubiony rodzaj zdjęć. W kwietniu nie było większych zmian w moim planie treningowym – poniedziałek tabata, czwartek boot camp. W maju wracam do cyklu trzech treningów na tydzień. 

Półrocznica ślubu 

W kwietniu z okazji półrocznicy ślubu, na moim profilu pojawiło się kolejne zdjęcie z naszej zimowej sesji plenerowej nad Bałtykiem.

28 urodziny

W ulubionym dniu w roku, czyli w moje urodziny, które świętowałam w woj. lubuskim, na moim profilu pojawiło się zdjęcie z kwiatami, które otrzymałam na prezent.

Weekend w Poznaniu 

W końcu udało się chociaż na chwilę wrócić do mojego ukochanego Poznania. Tym razem na targach fryzjerskich LOOK miałam okazję pracować z najpopularniejszym w Polsce duetem stylistów – Tomaszem Schmidt i Andrzejem Wierzbickim.

Majówkowe zakupy 

Na majówkę przyjechała do mnie siostra, a celebrację długiego weekendu zaczęłyśmy od… udanego shoppingu! 😉

Kwiecień minął bardzo aktywnie i pod znakiem wielu wyjazdów. W maju również nie będzie nudno, a majówkę spędzam chodząc po Beskidach. Już teraz zapraszam Was na mój Instagram, gdzie na bieżąco możecie śledzić co się u mnie dzieje. Jestem ciekawa, co Wy robiliście w kwietniu? Dajcie znać, chętnie poznam Wasze profile na Instagramie.

Share